BallTune 1.1 (ios)

BallTune

1.1
BallTune
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    38

  • Üretici

    Egos Ventures

BallTune uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızla futbol topunuzun hava basıncını kolayca ölçebilirsiniz.

BallTune uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz en ilginç mobil uygulamalar arasında yer alıyor ve elinizde bulunan futbol topunun ne kadar hava basıncına sahip olduğunu ölçmenize olanak tanıyor. Fakat bunu yaparken herhangi bir şekilde bir ölçüm aleti kullanmıyor ve topun zıplarken sahip olduğu davranışları cihazınızın kamerasından inceliyor ve bu sayede doğru top basıncında olup olmadığını belirliyor.

Bu ölçümü gerçekleştirebilmek için standartlara uygun futbol toplarının davranışlarını inceleyen şirket, hangi basınçlarda nasıl zıplama hareketlerinin mevcut olduğunu belirlemiş ve doğru bir şekilde uygulama ile top basıncını öğrenmek mümkün.

Yanlış top basıncının sakatlanmalardan tutun da beyin sarsıntılarına kadar çok geniş yan etkileri olduğu araştırmalar tarafından ortaya konulduğu için arkadaşlarınızla bile futbol oynarken topunuzun doğru bir hava basıncına sahip olması gerektiğini unutmamalısınız.

Uygulamayı açtıktan sonra tek yapmanız gereken topu elinizin en üst noktasından yere bırakmak ve bir yandan da öteki elinizdeki telefonun kamerasıyla topun zıplamasını çekmek. Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır ve anlaşılır bir yapıya sahip olduğu için ilk denemenizde bile topun basıncını doğru olarak ölçebilirsiniz.

Eğer sporla ilgileniyor ve bilhassa futbol topuyla sık sık haşır neşir oluyorsanız BallTune uygulamasına göz atmayı kesinlikle unutmayın.

YORUMLAR