BeSoccer 3.4.3 (ios)

BeSoccer

BeSoccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BeSoccer uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm fikstürlere ve maç sonuçlarına ulaşabiliyorsunuz.

BeSoccer uygulaması, futbol meraklısı olan iPhone ve iPad kullanıcılarının beğenecekleri spor uygulamaları arasında yer alıyor. Futbol karşılaşmalarına dair dünyanın her yanından haberlere, fikstürlere, maç sonuçlarına ve çok daha fazla bilgiye erişmenize yardımcı olduğu için bir an bile elinizden bırakmak istemeyeceğinize eminim. Hem kolay kullanımlı hem de güzel tasarımlı olan BeSoccer, tüm aradığınız bilgilere erişiminizde yeteri kadar sadeliği de sunmayı başarıyor.

Uygulamanın en dikkat çekici yanı, neredeyse tüm dünya liglerini ve takımlarını içerisinde barındırması. Böylelikle hangi karşılaşmaya göz atmak isterseniz isteyin o karşılaşmayı bulma ve tarihi, sonucu, taraflar gibi pek çok bilgiyi keşfetme imkanınız oluyor. Ayrıca takımlara dair en son transferler gibi pek çok haber niteliği taşıyan bilgiye de yine BeSoccer'dan ulaşabiliyorsunuz.

Canlı olarak skorları da aktarabilen uygulama, böylece en son gol durumlarına ulaşarak heyecana ortak olmanız için tüm gerekenlere sahip. Elbette bu tip anlık bilgi gerektiren işlevlerine erişebilmek için 3G yahut WiFi internet bağlantısına sahip olmanız gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın.

Kendi profilinizi kullanarak favori takım ve liglerinizi belirleyebildiğiniz BeSoccer, daha sonra bu beğeni ve seçimlerinize uygun bir şekilde bildirimlerle uygulamaya giriş yapmadan bilgilere ulaşmanız için her şeyi yapıyor. Futbol karşılaşmalarına meraklı olanlar ve dünyanın her yanındaki ligleri anlık olarak takip etmek isteyenler için kaçırılmaması gereken fırsatlardan bir tanesi.

YORUMLAR