BET NOW 2.1.0 (ios)

BET NOW

BET NOW
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BET NOW uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının BET kanalı dizilerini ve şovlarını izlemelerine olanak tanıyor.

BET NOW uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarını kullanarak BET kanalının yayınladığı TV şovları ve dizilere kolayca ulaşmak isteyen kullanıcıların sahip olmaları gereken ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Hem kolay kullanımı hem de oldukça geniş içeriği sayesinde mobil cihazınızın başında oldukça keyifli bir vakit geçirebileceğinize inanıyorum.

Her ne kadar kanal ülkemizde yayın yapmasa da uygulaması vasıtasıyla tüm şovlara erişmek mümkün hale geliyor ve yayın kalitesi de güzel bir izleme deneyimi için oldukça yeterli. Bazı şovların ve bölümlerin paralı olmasına karşın pek çoğuna ücretsiz olarak erişimin mümkün olması, çoğu kullanıcının ihtiyacının karşılanmasını sağlayacaktır.

Hem en güncel videolara hem de geçmişte yayınlanmış olanlara erişmek mümkün olduğu için geçmişte kaçırdığınız dizilerin bölümlerini izlerken de sorun yaşamak mümkün değil. Fakat tabii ki uygulamanın aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyması sebebiyle Wi-Fi üzerinden bağlantıya sahip olmanız daha iyi olacaktır. 3G üzerinden bölümleri izlemenin kotanızı çok çabuk bitirebileceğini de aklınızdan çıkarmamalısınız.

Beğendiğiniz yayınları sosyal ağ hesaplarınız üzerinden varolan butonları kullanarak paylaşmanız da mümkün. Böylelikle dostlarınız da sizinle aynı şeyleri izlemesi mümkün olacaktır. Daha sonra izlemek üzere dilediğiniz bölümleri favorilerinize ekleme imkanının olması da unutkanlıkların önüne geçmeye yardımcı oluyor diyebilirim.

YORUMLAR