BKM Express 1.2.6 (ios)

BKM Express

BKM Express
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BKM Express, kart bilgilerinizi girmeden alışveriş yapma imkanı tanıyan güvenli ve kolay ödeme sistemidir.

BKM Express, çevrimiçi alışverişlerinizi daha güvenli ve kolay hale getiren bir uygulamadır. Bankalararası Kart Merkezi A.S. tarafından geliştirien uygulama, kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapma ve istediğiniz kart ve telefona para gönderme işlemlerini yapmanıza imkan tanıyor.

Güvenli ödeme sistemi BKM Express’in mobil uygulaması ile kredi kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan alışverişlerinizi güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. BKM Express’e hızlıca üye olmanız ve alışverişlerinizde kullanacağınız kartları tanımlamanız yeterlidir. Kart bilgilerinizin tümünü almadığından da oldukça güvenlidir. Üyeliğinizi tamamlamanızın ardından D&R, DeFacto, CicekSepeti, Teknosa, Gold, Koçtaş, Morhipo ve daha onlarca işyerinden BKM Express ile ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

BKM Express’i alışverişleriniz için kullanabileceğiniz gibi, para transfer işlemi için de kullanabilirsiniz. 7 / 24 dilediğiniz bir kart numarasına veya cep telefonu numarasına para gönderebilirsiniz.

Akbank, Yapı Kredi, DenizBank, Türkiye İş Bankası, ING Bank ve daha nice bankaları destekleyen BKM Express’in mobil uygulamasının başlıca özellikleri:

  • Tek bir hesap üzerinden tüm banka kartlarınıza erişebilir,
  • Kart bilgilerinizi paylaşmadan hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir,
  • Alışverişlerinizde taksit yapabilir, puan kazanabilirsiniz.
  • İstediğiniz zaman istediğiniz kart ve telefon numarasına para transfer edebilirsiniz.

YORUMLAR