Browsy 1.1 (ios)

Browsy

1.1
Browsy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Browsy, sahip olduğu özelliklerle rakiplerini geride bırakmayı başaran, ücretsiz bir internet tarayıcı.

Browsy, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz bir internet tarayıcı olarak öne çıkıyor. Sade tasarımı, alışılmışın dışına çıkan özellikleri ve sorunsuz kullanım deneyimi sunmasıyla beğenimizi kazanan bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Uygulamanın rakiplerini geride bıraktığı noktalar arasında tam ekran olması geliyor. Bu özellik sayesinde ziyaret ettiğimiz tüm web sitelerini tam ekran olarak görüntüleyebiliyoruz. İleri ve geri fonksiyonları içinse parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Elbette bunlara ek olarak daha pek çok farklı görevi de sadece ufak dokunuş ve kaydırma hareketleri ile gerçekleştiriyoruz.

Browsy'de paylaşım seçeneklerine de yer verilmiş. Hoşumuza giden bir internet sayfasını birkaç tıklama ile istediğimiz kişiye gönderebilme şansımız var. Browsy'nin en önemli özelliklerinden birisi de çocukların yanlışlıkla herhangi bir işlem yapmalarını engelleyen ebeveyn kontrolü. Eğer cihazınızı çocuğunuza vermeyi planlıyorsanız içiniz rahat edebilir çünkü bu özellik sayesinde kontrol tamamen sizde oluyor.

Popüler internet tarayıcılarına ciddi bir rakip olarak kabul edebileceğimiz Browsy, bu kategoride bulabileceğiniz en iyi seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR