Burger Star 1.0 (ios)

Burger Star

1.0
Burger Star
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Özellikle çocuklara hitap eden Burger Star'da birbirinden lezzetli hamburgerler yapmaya ve müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz.

Burger Star iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir restoran işletme oyunudur. Oyunda uzayın derinliklerinde kurulu bir hamburger restoranı işletiyoruz. Kulağa kolay gibi gelse de restoranın her türlü işleyişinden sorumlu olduğumuz için görevimiz zaman zaman zorlayıcı olabiliyor.

Burger Star toplamda 20 bölüm sunmakta. Aslına bakarsanız daha fazla bölüm eklenebilirdi fakat bu haliyle de oyun hiç fena değil. Oyunda farklı görevlerimizi mevcut. Patatesleri soymak, lezzetli kızartmalar yapmak, hamburgerlerin etlerini güzelce pişirmek ve biraz da ketçap ekledikten sonra müşterilerimize sunmak bu görevlerden sadece birkaçı.

Müşterilerimiz yemeklerini yedikten sonra ortalığı temizlemeli, zaman zaman bozulan ocağımızı tamir etmeli, mutfakta meydana gelen kazalardan sonra adeta bir doktor edasıyla yaralıları tedavi etmeliyiz. Tüm bu özellikleri göz önüne aldığımızda Burger Star sıradan bir hamburger yapma oyununda ziyade daha komplike görevler içeren bir oyun. Burger Star'daki şefinizi dilediğimiz gibi giydirebiliyoruz. Giydiği kıyafetlerin ve önlüğünün temiz olduğundan emin olmalıyız. Aksi halde müşterilerimizin memnuniyet seviyeleri azalacaktır.

Onlarca farklı mini oyuna, eğlenceli grafiklere ve akıcı bir oynanış yapısına sahip olan Burger Star'ı özellikle çocukların çok seveceğini düşünüyorum.

YORUMLAR