Burn It Down 1.0 (ios)

Burn It Down

1.0
Burn It Down
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Burn It Down, melankolik atmosferiyle dikkat çeken bir platform oyunu.

Burn It Down, daha ilk bakışta melankolik atmosferiyle dikkat çeken bir platform oyunu ve hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyunda benzersiz olmasa da genel atmosferle uyum içerisinde ilerleyen bir hikaye gidişatına yer verilmiş.

Hikayeye göre gizemli ve karanlık bir malikanede gözlerimizi açıyoruz. Amacımız kaybolan sevgilimizi bulmak ve olayları sır perdesini aralamak. Elbette bu hedefe ulaşabilmek için aşmamız gereken bir dizi engel, bulmaca ve zorlu parkur var.

Burn It Down'da son derece basit ve kolay bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Oyunda sadece ileri ve geri hareket edebiliyoruz. Dolayısıyla odaklanmamız gereken nokta kontrollerden ziyade onları nasıl verimli kullanabileceğimiz. Önümüze engeller çıktıkta çok hızlı bir şekilde kaçmamız ve ilerlemeye devam etmemiz gerekiyor.

Buraya kadar anlattıklarımızdan oyunun beceri üzerine kurulu olduğunu sanmış olabilirsiniz fakat tuzaklar kadar bulmacalar da başımızı derde sokuyor. Dolayısıyla arada bir durup o an ne yapmamız gerektiğine sağlıklı bir şekilde karar vermemiz gerekiyor.

Sözün özü Burn It Down başarılı bir oyun. Platform oyunları oynamaktan keyif alıyor ve kaliteli bir alternatif arıyorsanız yerinde bir karar olacaktır.

YORUMLAR