Cal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43

  • Üretici

    Any.DO

Cal uygulaması sayesinde takvim ve ajandalarınızı en hızlı ve kolay yoldan iPhone ile iPad'iniz üzerinden yönetebilirsiniz.

Cal uygulaması, iPhone ve iPad mobil cihaz sahiplerinin kullanabilecekleri kullanışlı takvim uygulamaları arasında yer alıyor ve ajandasına ulaşmakta sorun yaşayanların deneyebilecekleri en iyi ücretsizlerden bir tanesi. Hem hızlı ve kolay çalışan sade arayüzü, hem de sahip olduğu onca farklı özellik sayesinde toplantılarınızı, buluşmalarınızı ve tüm işlerinizi sadece tek bir noktadan kontrol edebilir, gününüzü planlayabilirsiniz.

Uygulamada bir etkinlik yaratırken katılımcıları ve mekanı yazmaya başladığınız anda uygulama önceki tercihlerinize göre size öneriler vermeye başlıyor. Ayrıca gün içerisindeki boş zamanlarınızı kolayca görebiliyorsunuz ve bu aralarda rahatlama imkanınız da var.

Güne başlayacağınız zaman sizi neşelendirecek fotoğraflar da sunan uygulama, sosyal ağlarla entegrasyon, rehber ve akıllı haritalar gibi ek özellikleri sayesinde herşeyin bir uygulamayla düzene girmesini sağlıyor. Şimdiye dek başka bir takvim uygulaması kullandıysanız onda yer alan bilgileri de kolayca Cal'a aktarabiliyorsunuz.

Eğer günlük planlarınızı uygulamaya koyabilmek için çok uzun vakitler harcamak istemiyorsanız denemeniz gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR