Checky 1.0 (ios)

Checky

1.0
Checky
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    277

  • Üretici

    Calm.com

Checky uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı gün içerisinde kaç defa kontrol ettiğinizi görebilirsiniz.

Akıllı telefonlarımızın artık bizim birer parçamız oldukları ortada ancak onların bu kadar önem kazanması her ne kadar farkında olmasak da gün içerisinde oldukça büyük bir vaktimizi alıyor ve işlerimize konsantre olmamıza da engel oluyor. Pek çok kullanıcı her gün telefonunu ne kadar kontrol ettiğinin farkında bile değil ve bu nedenle dostlarla, iş arkadaşlarıyla ya da sevdiğimiz kişilerle sorunlar bile yaşıyoruz.

Eğer iPhone ve iPad cihazlarınızı çok fazla ve sık bir şekilde kontrol ettiğiniz için çevrenizden tepkiler alıyorsanız gerçekten böyle olup olmadığını ölçmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi Checky. Uygulama gün içerisine akıllı telefonunuzu ne kadar kontrol ettiğinizi size gösteriyor ve böylece onu çok fazla açıyorsanız bunun farkına varabiliyorsunuz.

Hem ücretsiz olması hem de çok kolay bir şekilde kullanılabilir bir yapısı olması sayesinde istediğiniz bilgilere erişmekte pek de zorlanmayacaksınız. Zira uygulama ölçüm işlemini arkaplanda kendi kendine gerçekleştiriyor ve sizin tek yapmanız gereken gün sonunda ne kadar telefonunuzu kontrol ettiğinize bakmak.

Toplam cihazı kontrol etme adedinizin yanında, hangi konumlarda ne kadar kontrol ettiğinizi de ölçen uygulama, bu iş için GPS'ten faydalanıyor ancak dileyenler GPS'i kapatarak uygulamanın bu özelliğini devre dışı bırakabilirler. Ancak iş yerinde ya da evde iPhone'unuzu kontrol etme sıklığınızın değişip değişmediğini merak ediyorsanız işe yarar bir özellik olduğunu söyleyebilirim.

Akıllı telefonunuzun çok fazla vaktinizi aldığını düşünüyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR