Color of Life

Color of Life
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Color of Life, iPhone ve iPad'inizle çektiğiniz fotoğrafın farklı noktalarına aynı anda filtre uygulayabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Color of Life, iPhone ve iPad cihazlarınızda sıklıkla fotoğraf çekip sosyal ağlarda paylaşan biriyseniz kesinlikle indirip denemeniz gerektiğini düşündüğüm bir uygulama. Sadece iOS platformunda karşımıza çıkan fotoğraf filtreleme uygulamasında sosyal ağlardan aşina olduğunuz fltrelerden profesyonel yazılımlarda bulunan filtrelere kadar ücretsiz ve ücretli onlarca seçenek mevcut.

“iPhone ve iPad cihazlarla uyumlu onlarca fotoğraf filtreleme uygulaması varken Color of Life’ı neden kullanayım?” sorusunu sorabilirsiniz. Color of Life uygulamasında hem kullanmayacağınız kadar filtre seçeneği de var, hem de filtreyi fotoğrafın farklı noktalarına uygulayabiliyorsunuz. Örneğin; gök yüzüne farklı, kendinize farklı, arka plana farklı bir filtre uygulama şansına sahipsiniz ki bu seçeneğini çoğu ücretsiz fotoğraf uygulaması sunmuyor.

Tek fotoğrafa aynı anda birden fazla filtre uygulama imkanı sunan Color of Life uygulamasının dikkatimi çeken bir özelliği de filtrelerin kategorilere ayrılmış olması. Fotoğrafınızı rengarenk yapan, sanat eseri görünümü kazandıran, iyileştiren filtrelerin hepsi ayrı bir yerde. Filtrelerin yanında ton, renk ayarı yapma gibi temel düzenleme araçları da mevcut ve kaydırıcı sayesinde çok ince ayarlamaları rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Fotoğraflarınıza filtre uygulamayı seviyorsanız, tek fotoğrafta birden fazla filtre uygulamanıza izin veren Color of Life’ı deneyebilirsiniz. Unutmadan Color of Life da her fotoğraf uygulaması gibi satın alım içeriyor yani görünürde ücretsiz olduğunu belirteyim.

YORUMLAR