CounterSpy 1.0.131 (ios)
CounterSpy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    208

  • ÜRETİCİ

    Sunbelt Software

Sıradışı bir casusluk görevini üstlendiğiniz CounterSpy isimli bu aksiyon oyununda dünya dengelerinin sarsılmasını önlemeye çalışıyorsunuz.

PS4, PS3 ve Vita için çıkan ve büyük bir ilgi ile karşılanan bir aksiyon oyunu olan CounterSpy, mobil cihazlarda da iddiasını sürdürmeye çalışan cezbedici bir oyun. Belli bir ulusa bağlı olmayan bir örgütün üyesi olan baş kahramanımızın amacı soğuk savaş dengelerinin bozulmasını engelleyerek taraflardan bir tanesinin süper güç olmasına mani olmak. 3 boyutlu bölüm tasarımlarının olduğu bu oyun, platform unsurlarıyla birlikte Mark of the Ninja'yı andırıyor.

Oyunun görsel estetiği son derece dikkat çekici. Grafiksel anlamda devrim yaratmayan oyun, elindeki malzemeyi muhteşem bir şekilde sunup gözümüze bir ziyafet sunmayı başarıyor. Basit karakter modellemeleriyle birlikte renkli karakter ve harita tasarımı, günümüz modern oyunların cartoon stilistiğini güzel adapte etmiş. Bunun yanında oyun içi çalan funk müzikleri de oyuncuyu havaya sokmakta oldukça başarılı. Paralı olan bu oyunun bedelini ödediğiniz zaman ne ek bir oyun içi satın alma ile karşılaşacaksınız ne de reklamlar sizi rahtasız edecek.

Gölgelerin içinde dolanan bir adam son derece gizli olan görevleri tamamlamakla mükellif ve siz CounterSpy oynarken kendinizi bu hikaye örügüsünün içinde buluyorsunuz. Politik bir atmosferin arka planında oynamış olduğunuz kahraman silahla etrafı toz duman etmek zorunda. Elinizden geldiğince az zarara yol açıp görevlerinizi tamamlamaya çalıştığınız bu oyun sidescroller action oyunu olsa da sizden Metal Gear oynarmışçasına hassas kararlar vermenizi de talep edebiliyor. Sadece silahınızla değil, yakın dövüş yeteneğinizle de rakipleri yere sermeniz mümkün. James Bond filmlerindeki avant-garde tarzdan ödün vermeyen bir ajanı oynamak da başka bir keyif.

YORUMLAR