Döviz Kurları Alarm 2.0 (ios)

Döviz Kurları Alarm

2.0
Döviz Kurları Alarm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Döviz kurlarını takip eden ve yatırım yapmak isteyenlerin ilgisini çekecek ücretsiz bir uygulama.

Daha çok kriz zamanında tercih edilen bir yatırım aracı olarak dikkat çeken döviz, paranızı yatırırken bilgi de gerektiren bir yapıya sahip. Dolayısıyla ekonomik çalkantılarda sizin için sigorta görevi görecek bir yatırım aracına körü körüne yatırım yapmak sağlıklı olmayacaktır. Bunun için hazırlanan bir iOS uygulaması olan Döviz Kurları Alarm hayatınıcı kolaylaştırabilecek seçenekleri yanında getiriyor. size Garanti Bankası, Akbank, Halkbank, Vakıfbank ve Finansbank gibi kuruluşlardan son döviz alım satım oranlarını takip etmenizi sağlayan bu uygulama işinize yarayacaktır.

Cep telefonunuzda bu uygulama sayesinde sadece genel bilgilere ulaşmayacaksınız. Dilerseniz kendi kişisel yatırımınızdan bir portföy oluşturup piyasa içi durumlara göre güncel bilgilerle yatırım aracınızı takip edebilirsiniz. Ekonomik dalgalanmalar yaşandığınıda dilerseniz sesli alarm veya yazılı bildirimler eşliğinde haberiniz oluyor. Dövüz bozdurmak için belli bir oranı bekliyorsanız bunu öncesinden belirtmeniz yeterli olacaktır. Piyasa hareketliliği içerisinde dilediğiniz rakamlara ulaşıldığında cihazınız sizi uyaracaktır.

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış Döviz Kurları Alarm isimli bu uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Her an meydana gelen kur değişikliklerini yakından takip edebilmeniz için bu mobil uygulama size büyük ölçüde yardımcı olacaktır.