Drift One 1.0 (ios)

Drift One

1.0
Drift One
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift One mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Drift One eğer mobil cihazınız üzerinde modifiye edeceğiniz araçlarla çılgınca yanlamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir Türk yapımı drift oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Drift One'da BMW, Tofaş, Volkswagen gibi markaları temsil eden araçlardan birini seçerek oyuna başlıyoruz ve özel olarka tasarlanmış yarış pistlerinde yanlayarak en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz. Drift One'da temel amacımız drift yapma yeteneklerimizi sergilemek ve puan kazanarak yeni araçların ve modifiye seçeneklerinin kilidini açmak.

Drift One'da 2 farklı oyun modu bulunuyor. Race modunda aracınızla bir turu tamamlamaya ve bu turda en yüksek puanı yakalamaya çalışıyorsunuz. Tur tamamlandığında performansınız değerlendiriliyor ve belli bir para ödülü kazanıyorsunuz. Bu sayede yeni arabalar satın alabiliyorsunuz veya parayı arabanızın görünümünü değiştirmek için kullanabiliyorsunuz. Free modda ise serbestçe yanlamanız ve pratik yapmanız mümkün.

Drift One'da aracınızı dilerseniz iç kokpit kamerasından, dilerseniz dış kamera açılarından birini kullanarak yönetebilirsiniz.

YORUMLAR