Dungelot 2

Dungelot 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    63

  • Üretici

    Red Winter Software

Heartstone'a benzer savaş dinamikleri ile sonsuz zindan keşiflerine doğru yol aldığınız Dungelot 2, bir önceki oyundan çok daha iddialı.

Öyle bir oyun düşünün ki, dungeon crawler dediğimiz kategoriye uyan bir şekilde, sürekli değişen zindanda rastgele karşınıza çıkan rakipleri yenerek ilerlemeniz gereksin. Hazine kutularına ulaştığınızda ise karşınıza işinize ileri vadede yarayan bonuslar çıkıyor. Dungelot 2 bu unsurları birleştirip Heartstone benzeri savaş dinamiklerini iyi kombine eden, masa üstünde kağıt oynuyormuşunuz gibi hissettiren bir oyun.

Kare kare ilerlediğiniz bloklardan istikhamet yukarısı. Kafa karıştıran koridorlar ve caydırıcı odalar oynadığınız oyunun heyecan seviyesini yükseltiyor. Bu arada, oyun içersinde karşınıza çıkan parşömenlerden özel yetenekler edinip bunları saldırılarınızda kullanabiliyorsunuz. Kendinizi fazla kaptırıp agresif oynarsanız her şey bir anda yerle bir olabilir. Bu yüzden biraz poker cesareti olarak adlandırabileceğimiz yarı tedbirli bir oyun tarzı sizi daha çok hayatta tutabilmek için etkili olacaktır. Karşınıza dizilen her şey rastgele olduğu için çuval dolusu şansa da ihtiyacınız olacak.

RPG oyunlarının ambiyansını sevenlerin oyun içi görsellere bayılacağından eminim. Artwork oldukça başarılı ve Warcraft evrenini andıran bir stile sahip. Sıra dışı bir oyun arıyorsanız, biraz şans ve strateji kombinasyonu bir oyun arıyorsanız Dungelot 2 size uzun vaadeli bir eğlenceyi garantiler.

YORUMLAR