Ekesinti 2.4 (ios)

Ekesinti

2.4
Ekesinti
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    87

  • Üretici

    Digital Hurrah

Ekesinti mobil uygulaması, Türkiye genelinde elektrik kesintisi olacak yerleri önceden bildiriyor.

Ekesinti, Türkiye genelinde elektrik kesintisi olacak yerleri önceden bildiren ücretsiz bir mobil uygulama. AKEDAŞ ile ELDER iş birliğiyle hazırlanan uygulama sayesinde 48 saat öncesinden bulunduğunuz mahallede yapılacak elektrik kesintisinden haberiniz oluyor.

“Türkiye’de bir ilk” diyebileceğimiz mobil uygulamalardan Ekesinti. iPhone’unuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz e-kesinti uygulaması konumunuzu tespit ederek ilçede yapılacak planlı elektrik kesintisini 48 saat önceden haber vermekle kalmıyor; kesintiden 30 dakika önce telefonunuza bir hatırlatma mesajı yolluyor. Kesintiden çok önce haberiniz olduğundan işinizi ona göre ayarlama şansınız oluyor. Tabii ki ev aletlerinizi de güvenli şekilde kapattığınızdan cihazlarınızın zarar görmelerinin önüne de geçmiş oluyorsunuz.

Hem günlük hayat hem de iş yaşamında habersiz elektrik kesintileriyle zor durumda kalan vatandaş için hayat kurtarıcı bir mobil uygulama Ekesinti. Bulunduğunuz ilçeye bağlı elektrik dağıtım şirketinin web sitesine girmeden telefondan kesinti bildirimi almak büyük kolaylık.

YORUMLAR