Facebook Events 1.0 (ios)

Facebook Events

1.0
Facebook Events
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook Events, Facebook etkinlikleri takip edebileceğiniz, etkinlik arama süresini kısaltan iPhone uygulaması.

Facebook Events, adından da tahmin edeceğiniz üzere Facebook etkinlikleri takip edebildiğiniz mobil uygulama. Facebook üzerinden düzenlenen etkinlikleri tek bir yerde toplayan uygulama filtreleme seçeneğiyle etkinlik arama süresini oldukça kısaltıyor.

Facebook’un iPhone kullanıcılarına ayrı bir uygulama olarak hazırladığı Events Türkçe adıyla Etkinlikler uygulamasının etkinlik oluşturma (açma) ve silme seçeneği sunmadığını, etkinlikleri takip etmeye yönelik bir uygulama olduğunu belirtmekte fayda var. Bu noktada arkadaşlarınızdan gelen etkinlikler dışında dünya genelinde Facebook etkinliklerini takip edebildiğiniz geniş kapsamlı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Facebook etkinlikleri gün, konum ve kategori bazında filtrelemenize imkan tanıyor uygulama. Bulunduğunuz ülkede o gün akşamına, ertesine güne veya hafta sonuna düzenlenen etkinlikleri müzik, tiyatro gibi kategorilerde filtreleyerek harita üzerinde etkinlik yerini görebiliyorsunuz. Daha da güzeli arkadaşlarınızla yaptıklarınız şeye ve beğendiğiniz sayfalara göre etkinlik önerileri alabiliyorsunuz. Tabii ki etkinliği unutmamak adına hızlıca takviminize ekleme şansına sahipsiniz.

"Not: Uygulama şu anda Türkçe dil desteği sunmaktadır ancak Amerika App Store'da indirmeye açılmıştır. Şimdiden kullanmak isterseniz Kredi Kartsız Amerika App Store Hesabı Açma yazımıza göz atabilirsiniz."

YORUMLAR