Fancred 2.1.1 (ios)

Fancred

Fancred
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fancred uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm sporsever arkadaşlarınızın paylaşımlarına ulaşabilir ve kendi paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.

Fancred uygulaması, spor severler için hazırlanmış bir sosyal diyebiliriz zira uygulama hem arkadaşlarınızla etkileşime girmenizi hem de sporla geçen anlarınıza dair anılarınızı paylaşmanızı sağlayabiliyor. Ücretsiz olarak sunulması ve en güzel anları paylaşmanız için gereken tüm araçları barındırması sayesinde kullanırken oldukça keyif alacağınıza inanıyorum.

Uygulamayı kullanırken stadyumda çektiğiniz fotoğrafları paylaşabiliyor, dilerseniz check-in işlemi yaparak herkesin orada olduğunuzdan haberdar olmasını sağlayabiliyorsunuz. Diğer tüm kullanıcılar da uygulamayı aynı amaçla kullandıkları için ne kadar şey paylaşırsanız paylaşın diğer sosyal ağlarda olduğu gibi tepkiler alacağınızı da sanmıyorum.

Kısa makaleler hazırlamak veya güzel anların videosunu çekerek onları GIF haline getirmek ve yayınlamak da Fancred'in sunduğu olanaklar arasında. Bu sayede bir golün videosunu çektiğinizde bunu video değil de çok kolay bir şekilde paylaşılabilecek bir hareketli GIF haline getirebilir ve dostlarınıza gösterebilirsiniz.

Fancred'in içerisinde bulunan sporseverlik ölçeği ise sizin ne kadar büyük bir fan olduğunuzu gösteriyor. Bu sistem sayesinde uygulama içerisinde gerçekleştirdiğiniz işlemlere göre belli bir skorunuz oluyor ve aynı zamanda diğer kullanıcıların da skorlarını görerek ne kadar sıkı bir spor takipçisi olduğunu anlayabiliyorsunuz. Tabii ki bu puanı yükselten onlarca farklı kriter mevcut.

Spora günlük hayatının büyük bir kısmını ayıran ve en güzel anları yakalamak isteyenlerin kullanmak isteyebilecekleri iPhone ve iPad uygulamalarından birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR