Feem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    60

  • Üretici

    FeePerfect

Feem kablosuz dosya transferi konusunda pratik çözüm sunan bir uygulamadır

Feem eğer mobil cihazlarınız ve bilgisayarlarınız veya diğer mobil cihazlarınız arasında kolay ve hızlı bir dosya paylaşım yöntemi arıyorsanız işinize yarayabilecek bir kablosuz dosya transferi uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir kablosuz dosya paylaşımı uygulaması olan Feem temel olarak WiFi Direct özelliğini kullanarak dosyaları kolayca mobil cihazlarınız ve bilgisayarlarınız arasında paylaşmanızı mümkün kılıyor. WiFi Direct özelliği aynı kablosuz WiFi ağı üzerindeki cihazların birbirlerine hızlı bir şekilde dosya göndermesini sağlıyor. Bu sistemde internet bağlantısı kullanılmadığı için internet kotanız da etkilenmiyor. Bu sayede e-posta gibi çözümlere göre daha ekonomik bir dosya paylaşım yolu kullanabiliyorsunuz.

Feem ile iOS cihazınızdan bilgisayarınıza, Android cihazınıza, diğer iOS cihazınıza veya tam tersi şekilde diğer cihazlardan iOS cihazınıza dosya gönderirken kablo arama ve takma, iTunes ile boğuşma derdinden kurtuluyorsunuz. Uygulama ile dosya paylaşımı yapabilmek için tek yapmanız gereken diğer cihazlarla aynı kablosuz ağa bağlı olmak. Feem ağ üzerinde bağlı olan cihazları otomatik olarak tanımlıyor ve dosya paylaşımı başlatmanıza izin veriyor.

Feem, Bluetooth gibi klasik kablosuz dosya paylaşım çözümlerinden daha hızlı bir şekilde dosya gönderip alabilmekte. Feem'in bilgisayar ve Android versiyonlarını bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz: 

YORUMLAR