FIE Swordplay 2.15.97 (ios)

FIE Swordplay

FIE Swordplay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FIE Swordplay, iPhone ve iPad cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi eskrim oyunu.

FIE Swordplay, adından da tahmin edeceğiniz üzere eskrim sporunu mobil platforma taşıyan bir yapım ve Uluslararası Eskrim Federasyonu (FIE) tarafından resmi olarak desteklenen tek esrim oyunu sanırım.

Gerek oynanış gerekse de görsel açıdan mobildeki en kaliteli kılıçla dövüş oyunu olan FIE Swordplay, iOS platformunda ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş ve hem iPhone hem de iPad’de rahat oynanış sunuyor.

Özel giysiler kuşanan iki sporcunun karşılıklı vücudun belli bölgelerine dokunuşlar yaparak puan alabilme üzerine kurulu dövüş sanatı eskrim sporunu mobilde oynamak istiyorsanız FIE Swordplay’den daha iyisini bulacağınızı pek zannetmiyorum. Grafik kalitesi, oyuncuların hareketleri, giysilerin detaylarını bir yana bırakırsak müsabakalar gerçek kurallar eşliğinde gerçekleşiyor ve rakibiniz üzerinde gerçek teknikleri uygulayabiliyorsunuz.

Sporcunuzu dilediğinizce özelleştirebildiğiniz (silahından maskesi ve yeleğine kadar detaylı bir özelleştirme menüsünden bahsediyoruz) oyunun kontrol sistemi de oldukça basit tasarlanmış.

YORUMLAR