Golden Rose Sanal Makyaj

Golden Rose Sanal Makyaj
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Golden Rose Sanal Makyaj uygulaması ile fotoğraflarınıza hemen makyaj uygulamaları yapabilirsiniz.

Golden Rose Sanal Makyaj uygulaması, adından da anlayabileceğiniz gibi iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanmış ücretsiz bir makyaj yapma uygulaması olarak yayınlanmış ve daha güzel görünmek istediğiniz fotoğraflarınız üzerinde çeşitli kozmetik işlemlerini gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Bu sayede arkadaşlarınızla paylaşacağınız fotoğraflarınızda her zaman en güzel görünümünüzü koruyabilir ve kendinize güveninizi arttırabilirsiniz.

Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ve açar açmaz hemen kavrayabileceğiniz basit bir arayüze sahip. Bu sayede fotoğrafınızı çektiğinizde ya da galerinizden yahut Facebook hesabınızdan bir fotoğraf açtığınızda hemen işlemlere başlayabiliyorsunuz.

Sanal Makyaj uygulamasında, direkt olarak yüz, göz ve dudak bölgelerinize makyaj yapmaya başlayabilir ve istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Kullanılan renklerin tonları ve ne kadar yoğun uygulanacakları da yine sizin kararınıza kalmış diyebilirim.

Makyaj işlemleri tamamlandıktan sonra fotoğraflarınızı cihazınızın galerisine kaydedebiliyor veya sosyal ağ hesaplarınız üzerinden hemen kaydedebiliyorsunuz. Makyajlarınızı yaparken kullanabileceğiniz ve gerçek hayattan alınmış makyaj malzemeleri ile yabancılık çekmeyeceğinizi garanti edebilirim.

Eğer diğer makyaj uygulamalarından sıkıldıysanız yeni bir şeyler deneme imkanına sahip olabileceğiniz Golden Rose Sanal Makyaj uygulamasını denemekten çekinmeyin.

YORUMLAR