Google PhotoScan 1.0 (ios)

Google PhotoScan

1.0
Google PhotoScan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google PhotoScan, iPhone'unuzda ücretsiz kullanabileceğiniz fotoğraf tarama uygulaması.

Google PhotoScan, anılar albümünüzdeki fotoğrafları dijital ortama aktarmanızı sağlayan ücretsiz fotoğraf tarama uygulaması. Google Fotoğraflar uygulamasının yenilenmiş sürümü olarak karşımıza çıkan uygulamanın kenar algılama, perspektif düzeltme, akıllı döndürme özellikleri sayesinde eski fotoğraflarınızı kusursuzca telefonunuza aktarabiliyorsunuz.

Bazen çocuklu döneminiz veya sevdiklerinizle geçirdiğiniz anları yansıtan eski fotoğraflardan oluşan albümlere bakma ihtiyacı duyabilirsiniz. Her seferinde kalın albüm kitabını çıkartmak yorucu gelebilir veyahut koyduğunuz yeri hatırlayamayabilirsiniz. Bu noktada önerebileceğim kaliteli bir fotoğraf tarama programı PhotoScan.

Google Fotoğraflar ile entegre çalışan uygulamayla fotoğraf taraması yapmak oldukça basit. Telefonunuzu anı fotoğrafınıza tuttuğunuzda çıkan beyaz noktalarda bekleme yaparak saniyeler içerisinde anı albümünüzdeki fotoğrafı aktarabiliyorsunuz. Tarama sonrasında düzeltmeler otomatik olarak yapıldığından size sadece yedekleme, paylaşma kalıyor.

YORUMLAR