HiDisk

HiDisk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz HiDisk sayesinde dosyalarınızı şifreleyebilir, saklayabilir ve dosya organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

HiDisk uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin hem mobil cihazlarında güvenliklerini sağlamalarına yardımcı olan hem de dosyalarını daha kolay yönetmelerine yardımcı olan ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Uygulamanın kolay kullanılır arayüzü ve sade yapısı da sahip olduğu tüm araçlara sorunsuzca erişmenize olanak tanıyor.

HiDisk'te yer alan güvenli ve şifreli dosya saklama yöntemi sayesinde kişisel dosyalarınızın başkalarının eline geçmesinin önlendiğini söyleyebilirim. Zira resimler, videolar ve diğer dosya türlerinde bulunan dosyaları şifreleyerek koruma altına aldığınızda sadece şifrenize sahip olanlar bunlara erişebiliyorlar ve cihazınız çalınsa dahi bilgileriniz gizli bir şekilde kalıyorlar.

Ancak uygulama sadece şifreleme için hazırlanmamış. Kendi içerisinde bir dosya yöneticisine sahip olması onu daha iyi bir dosya organizasyonu için de uygun hale getiriyor. Uygulama ile klasörleri ve dosyaları görebilir, silme, kopyalama, taşıma gibi pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece pek çok iş için ayrı ayrı uygulamalar kullanmanıza da gerek kalmıyor.

Bir medya oynatıcı olarak da görev yapabilen HiDisk, bu sayede elinzide bulunan müzikleri, ses kayıtlarını ve videoları sorunsuz bir şekilde oynatabiliyor. Eğer film izlemek için hangi uygulamayı kullanacağınızı bilmiyorsanız HiDisk'e göz atabilirsiniz.

Medya dosyalarının yanında dokümanlar için de destek sunan uygulama, pek çok ofis programının hazırladığı dosyayı açabiliyor ve böylece işlerinizin mobilde de aksamamasına yardımcı oluyor. Hem güvenliği hem de bol seçenekli işlevsel yapısı nedeniyle tüm iOS mobil cihaz kullanıcılarının HiDisk'e göz atmasını öneriyorum.

YORUMLAR