IFTTT 1.3.0 (ios)
IFTTT
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    84

  • Üretici

    IFTTT

Tüm internet hesaplarınızı tek bir noktadan yönetmek için iPhone ve iPad'ler için hazırlanan IFTTT uygulamasını ücretsiz kullanabilirsiniz.

IFTTT uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, çeşitli sosyal ağ hesaplarınızın ya da web uygulaması hesaplarınızın kolay yönetimini sağlayan ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Son yıllarda neredeyse her web uygulamasında ya da ağ üzerinde kullanıcı profillerimiz bulunuyor ve bir yerden sonra bunların yönetimi oldukça zor hale geliyor.

Dolayısıyla hepsinin tek bir noktadan yönetilmesi oldukça önemli hale geliyor. Fakat IFTTT uygulaması, direkt olarak tüm içerikleri size sunmak yerine, oluşturduğunuz kanalları kullanarak size bilgi aktarmaya çalışıyor. Böylece hangi ağlardan gelen bilgilerin size nasıl sunulacağını kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Facebook ve Twitter'dan tutun da Dropbox'a kadar oldukça geniş bir uygulama desteği bulunuyor ve toplam desteklenenlerin adedi 50'yi geçiyor. Bu ağlarda yer alan olaylara göre bir tetikleme mekanizması kurabiliyorsunuz ve böylece sadece belirlediğiniz koşullar bir araya geldiklerinde bildirim almanız mümkün hale geliyor. Sık sık telefonunuz tarafından rahatsız edilmek istemiyorsanız ancak önemli konuları da kaçırmamak istiyorsanız elinizde bulunması gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR