ImageToDo 1.1 (ios)

ImageToDo

1.1
ImageToDo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ImageToDo fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken ve tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bir yapılacaklar listesi uygulamasıdır.

ImageToDo ücretsiz olarak kullanabileceğiniz pratik bir yapılacaklar listesi yönetim uygulamasıdır. Oldukça fonksiyonel özellikleriyle kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak üzere tasarlanmış olan ImageToDo’da yapılması gereken işleri saniyeler içerisinde yaratabiliyorsunuz.

Uyuglamada herhangi bir görev yaratmak için fotoğraf çekebilirsiniz. Elbette çektiğiniz fotoğraflara kısa notlar ekleyerek onları daha bilgilendirici kılmak da mümkün. Uygulamada iki farklı bildirim bulunmakta. Oluşturduğunuz görevleri öncelik sırasına göre düzenleyerek gün içerisindeki planınıza daha uygun hale getirmek de mümkün. Açıkçası ImageToDo konsept olarak son derece başarılı. Saatlerce yazmak yerine hemen fotoğraf çekip bundan bir görev oluşturmak vakitten tasarruf sağlıyor.

Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de internet bağlantısına ihtiyaç duymaması. Uygulamada oluşturduğunuz görevleri tek bir parmak hareketiyle silebilir veya yapıldı olarak işaretleyebilirsiniz. Eğer kapsamlı ve pratik bir yapılacaklar listesi uygulaması arıyorsanız ImageToDo’yu mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR