İmla Kılavuzu 1.1.1 (ios)

İmla Kılavuzu

İmla Kılavuzu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İmla Kılavuzu, iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirip internet bağlantısı olmadan kullanabilecekleri bir imla kılavuzu uygulamasıdır.

İmla Kılavuzu, tam olarak adıyla eşleşen bir iOS uygulamasıdır. Kelimelerin doğru yazılışlarını kontrol etmek için kullanabileceğiniz bu ücretsiz uygulamayı iPhone ve iPad'leriniz üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

İçerisinde 76.000 kelime barındıran uygulamanın en güzel yanı internet bağlantısına ihtiyaç duymadan dilediğiniz gibi kullanabilmenizdir. Özellikle yazı işleri ile ilgili kişilerin iPhone ve iPad'lerinde mutlaka olması gereken uygulamalardan biri olan İmla Kılavuzu şık tasarımı ve ufak boyutu ile kullanışlı uygulamalar arasına giriyor.

Çoğu zaman bazı kelimeleri yazmkta zorlanırız yada ikilemde kalırız. Bu tür durumlarda danışabileceğimiz hızlı ve ücretsiz bir kaynağın olması oldukça yararlı olabilir. Uygulama üzerinde istediğiniz kelmeye ulaşmak için üstteki arama çubuğuna yazmanız yeterlidir. Ayrıca boş vakitlerinizde uygulama ile vakit geçirerek genel anlamda kelime bilginizi arttırabilirsiniz.

YORUMLAR