Island Experiment 5.0240 (ios)

Island Experiment

Island Experiment
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Island Experiment, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Island Experiment, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarıız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Issız bir adada geçen oyunda gizemli keşifler yapıyoruz.

Issız bir adada mahsur kaldığımız oyunda zorlu görevlerin üstesinden gelerek hayatta kalmaya çalışıyoruz. Esrarengiz mağaraları keşfederek yeni yerler öğrenmeli ve bulunduğumuz adayı yaşanılabilir bir sahil kenti haline dönüştürmeliyiz. Onlarca item ve gizemli olaylar sizleri bekliyor. Oyunda yer alan ödüller bir an önce toplamalı ve gizli nesneleri açığa çıkarmalısınız. Ayrıca oyunu arkadaşlarınızla birlikte de oynayabiliyorsunuz. Bu nedenle birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Canlı grafikleri, zorlu bölümleri ve benzersiz kurgusuyla Island Experiment mutlaka denemeniz gereken bir oyundur. Esrarengiz mağaralar, şehirden uzak bir yaşan ve keşfedilmeyi bekleyen onlarca item ile Island Experiment sizleri bekliyor.

Island Experiment oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR