İstanbul Üniversitesi 1.1 (ios)

İstanbul Üniversitesi

1.1
İstanbul Üniversitesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    6

  • Üretici

    İstanbul Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Çeşitli duyuru ve haberlerden haberdar olmak ve sınav notlarınızı görüntülemek için İstanbul Üniversitesi uygulamasını indirebilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi uygulaması ile personeller ve öğrenciler, iOS işletim sistemli cihazlarından haber, duyuru ve etkinlik gibi bilgilere erişim sağlayabiliyorlar.

İstanbul Üniversitesinin resmi uygulaması olarak sunulan İstanbul Üniversitesi uygulaması, hem öğrenciler hem de personeller için faydalı içerikler sunuyor. Haberler, duyurular, etkinlikler, yemek listesi gibi bilgilere erişebileceğiniz uygulamada Akademik Kayıt Sistemine erişerek profil bilgilerinize ulaşabilir sınav sonuçlarınızı ve notlarını görüntüleyebilirsiniz.

Basit ve kolay bir arayüz sunan İstanbul Üniversitesi uygulamasında, aradığınız hizmetlere kolayca erişebilmeniz için menüyü kullanmanız yeterli oluyor. İletişim bilgilerinin de yer aldığı İstanbul Üniversitesi uygulamasında, katkı payı ve öğrenim ücreti bilgilerine de erişebiliyorsunuz. Eğer siz de İstanbul Üniversitesi öğrencisiyseniz, iPhone ve iPad cihazlarınıza İstanbul Üniversitesi uygulamasını indirerek ihtiyaç duyduğunuz bilgilere kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR