Jam City Basketball 1.0.8 (ios)

Jam City Basketball

Jam City Basketball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jam City Basketball çılgın smaçlar yapabileceğiniz bir basketbol oyunudur

Jam City Basketball gerçek zamanlı basketbol maçları yapmanıza imkan tanıyan ve çılgın smaçlar ile süslenmiş bir oynanış sunan oldukça eğlenceli bir mobil basketbol oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir iOS oyunu olan Jam City Basketball bize kendi takımımızı seçerek rakip takımlarla karşılaşabilme ve tüm yeteneklerimizi sergileyebilme imkanı veriyor. Yüksek kaliteli grafiklerle ve seslerle donatılmış oyunda hızlı ve akıcı bir oyun yapısı yer alıyor. Kolay olarak yönetebildiğiniz oyuncularınızla birbirinden gösterişli canavar smaçlar gerçekleştirebiliyoruz.

Jam City Basketball bize farklı özel yeteneklere sahip 12 takımdan birini seçme imkanı veriyor. Bu takımların yeteneklerini kendimize göre modifiye etmemiz ve kendimize has bir oyun stili yaratabilmemiz de mümkün. Ayrıca oyuncularımız için de birçok farklı kişiselleştirme seçeneği mevcut. 22 adet farklı ayakkabı sadece görsel birer eklenti olmanın haricinde oyuncularımızın hızını, smaç basma yeteneğini veya top çalma yeteneğini geliştirebiliyor. Benzer şekilde oyunda yer alan 18 değişik basketbol topu şut atma yeteneğimizi güçlendirebiliyor.

Jam City Basketball bize 10 adet canavar smaç stilini keşfetme imkanı sunmakta. Eğer klasik atari oyunları tadındaki basketbol oyunlarını seviyorsanız Jam City Basketball kaçırmamanız gereken bir oyun.