La-La

La-La
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

La-La ilginç bir mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve kullanıcılara şarkı göndererek mesaj atma şansı veriyor.

Arkadaşlarınızla mesajlaşmak için yaratıcı yollar mı arıyorsunuz? WhatsApp ve benzeri mesajlaşma uyuglamaları duygularınızı ve düşüncelerinizi yansıtmakta yetersiz mi kalıyor? O halde bu uygulamaya mutlaka göz atmalısınız.

La-La iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış ve ücretsiz olarak sunulan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Sıradan mesajlaşma uygulamalarından sıyrılan La-La sayesinde arkadaşlarınıza daha orijinal ve yaratıcı mesajlar gönderebilirsiniz.

Uygulamanın temel işlevi kişilere şarkı kupleleri göndererek mesajlaşmalarını sağlamak. Duruma uygun mutlaka bir şarkı vardır. Onu bulup göndermek La-La ile çok kolay. Uygulamadan seçeceğiniz şarkı kuplesini gönder seçeneğine basarak gönderebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanmayan arkadaşlarınız varsa, ki çok yeni bir uygulama olduğu için bu doğaldır, La-La’ları SMS olarak da gönderme şansına sahipsiniz.

Uyuglamada sade bir arayüz kullanılmış. Ana ekranda yollayabileceğiniz şarkı kupleleri yer alıyor. Renkli kutucuklardan oluşan menüden ise bunları çalabiliyor ve uygun bulmanız halinde gönderebiliyorsunuz.