Laserlike

Laserlike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Laserlike ile günlük haberleri hızlıca okuyun ve dünya ile iletişim kurun.

Kendi içerisinde pek çok haber sitesine ve internet gazetesine destek sağlayan Laserlike, barındırdığı yapay zeka ile kullanıcıya özgü hale gelebiliyor. Uygulama, gelişmiş AI desteği sayesinde en çok okuduğunuz konuları size gösteriyor ve dünya ile olan bağlantınızı koparmıyorsunuz.

Teknoloji, iş, eğlence, finans, siyasi konular, tüketici raporları ve futbol haberlerine kadar en ilginç ve bilgileri almanıza olanak sağlayan uygulamada aynı zamanda son dakika haberlerine, ünlü dedikodulara ve tüm son başlıklara hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu anlamda farkını ortaya koyan uygulama, en son okuduğunuz haberlere göre filtreleme yapabiliyor ve bu şekilde merak ettiğiniz konuları ön plana çıkarıyor. Ayrıca bulunduğunuz ülkede popüler olan içerikleri sunan Laserlike, kişiselleştirilebilme şansına sahip.

Bunun dışında arayüzü ingilizce olan uygulamanın gayet kolay bir kullanıma sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Aynı zamanda bir konu hakkında arama yaptığınızda tüm haber içeriklerini sunabilen uygulama, bir konuyu sürekli takip etmenin en kolay yolu.

Laserlike Özellikleri

  • Basit arayüz, kolay kullanım
  • Geliştirilmiş yapay zeka sistemi
  • En son haberlere, dedikodulara erişim
  • Her türlü konuda detaylı haber bulma şansı

YORUMLAR