Letterspace

Letterspace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Letterspace hem profesyonel hem de özel amaçlarla kullanılabilecek kullanıcı dostu bir not alma uygulaması.

Letterspace, iPhone ve iPad kullanıcıları için özel olarak tasarlanan kullanıcı dostu bir not alma uygulaması olarak taaımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde anlık almanız gereken notları vakit kaybetmeden ve karmaşık menülerle uğraşmadan iOS cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Açıkçası uygulama hem iş hem de özel hayatta rahatlıkla kullanılabilecek düzeyde. Alınan her notu ayrı ayrı saklama şansına sahibiz. Kendimize farklı kategoriler yaratıp yapmamız gereken işlerimizi ve önemli notlarımızı burada depolayabiliriz. Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi ise klavyenin hemen üstünde yer alan kontrol barı.

Bu barı sağa sola kaydırarak farklı menüler arasında geçiş yapabiliriz. Bu bara çift tıkladığımızda ise seçme işlemini aktif edebiliyoruz. Uygulamanın bir başka ilgi çekici özelliği ise iCloud ile entegre çalışabilmesi. Bu özellik sayesinde alınan her not iCloud üzerinde saklanabiliyor ve bu sayede nerede olursanız olun notlarınıza ulaşabilirsiniz. Hatta iPad'iniz üzerinde aldığınız notu iPhone'unuzdan görebiliyorsunuz.

Farklı tema renklerine sahip olan Letterspace bu yönü sayesinde kişiselleştirilebiliyor ve kullanıcılara daha özel bir deneyim sunuyor. Eğer siz de iş ve özel hayatınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir uygulama arıyorsanız Letterspace'i mutlaka deneyebilirsiniz.

YORUMLAR