LinkedIn Connected

LinkedIn Connected
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LinkedIn Connected uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca LinkedIn bağlantılarınızı yönetebilmenizi sağlıyor.

LinkedIn Connected uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının LinkedIn üzerinde yer alan kullanıcılar ve bağlantılar hakkında daha kolay bir şekilde bilgi edinmelerini sağlayabilen ücretsiz ve resmi uygulamalar arasında yer alıyor. Standart LinkedIn mobil uygulamasının aksine çok basit ve sade bir yapıya sahip olan uygulama, böylece karmaşık menüler arasında gezinmek yerine kişilere dair direkt bilgileri edinebilmenize yardımcı oluyor.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda en çok dikkatinizi çekecek olan şey, artık bağlantılarınızın herhangi bir iş değişikliği, doğum günü, iş yıl dönümü gibi durumlarında hemen gerekli bildirimleri alıyor olduğunuz olacaktır. Böylelikle insanlarda pozitif etki bırakmak için onlarla ne zaman etkileşime geçebileceğinizin farkına varabileceksiniz.

Ayrıca herhangi bir toplantı, görüşme ya da buluşma öncesinde, görüşeceğiniz kişi hakkında daha fazla bilgi toplayarak hazır bir şekilde gitmek isterseniz, uygulamanın kişiler hakkında temel bilgileri sunmasından faydalanabiliyor ve böylece hızlı bir şekilde ayaküstü göz atabiliyorsunuz.

Her gün bir kaç dakika harcayarak iş ilişkilerinizi geliştirmeyi amaçlayan uygulama, standart LinkedIn uygulamasını karmaşık ve vakit alıcı bulanların beğenecekleri tercihler arasında yer alacaktır. Fakat uygulamanın doğru bir şekilde çalışabilmesi için aktif bir internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmayın.