LinkedIn Elevate 1.1 (ios)

LinkedIn Elevate

1.1
LinkedIn Elevate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LinkedIn Elevate uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan şirketinizin iletişimini daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

LinkedIn Elevate uygulaması, iPhone ve iPad sahibi olanların hem LinkedIn profesyonel ağında daha aktif bir şekilde profesyonel içeriklere ulaşmalarını sağlayan hem de şirketlere çalışanlar yoluyla pazarlama imkanı sunan ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Her ne kadar sadece Elevate sistemine katılmış sınırlı sayıda şirket tarafından kullanılabilse de, başvuruda bulunarak hemen kullanmaya başlama şansınızın da mevcut olduğunu eklemek gerek.

Oldukça hızlı kullanılabilen ve sade bir arayüzle birlikte gelen uygulamanın temel amacı, şirketlerin diğer profesyonellerle daha kolay bir şekilde sosyalleşmesi olarak belirlenmiş. Bunu sağlayabilmek için çalışanlara ve şirket hesaplarına sektörel içerikler konusunda destekte bulunan ve sektör bilgilerine göre en trend içerikleri sunmayı başaran uygulama, daha sonra çalışanların bu sağlanan içerikleri paylaşarak diğer çalışanlarla daha etkili iletişim kurmalarına yardımcı oluyor.

Satış ve pazarlama kanallarının tüketici ve sektördeki diğer kişilere daha kolay erişim sağlamaları için gereken makale ve paylaşımları sunabilen uygulama, bu paylaşımların ne zaman yapılacağını da çeşitli analizlere göre sunuyor. Dolayısıyla hedeflediğiniz kitlelerin paylaşımlarınızı en çok ne zaman okuma ve görme ihtimalleri olduğunu bilebiliyor, verdikleri tepkileri de yine elde edilen istatistiki bilgileri değerlendirerek öğrenebiliyorsunuz.

Çalışanların şirket pazarlaması ve iletişimine olan katkılarını arttırabilmek için hazırlanmış olan uygulamayı denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR