LiquidText 1.1 (ios)

LiquidText

1.1
LiquidText
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LiquidText uygulaması PDF dosyalarıyla işlem yapanların işini kolaylaştıracak özelliklere sahip.

LiquidText, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz pratik ve kapsamlı bir PDF düzenleme aracı olarak görev yapıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde PDF dosyalarını görüntüleyebiliyor, notlar ekleyebiliyor, arama yapabiliyor ve önemli yerlerin altını çizebiliyoruz. Uygulamaya adım attığımız zaman karşımıza çıkan arayüz gerçekten şık ve kullanışlı.

Sunulan özellik miktarı fazla olmasına rağmen bunlar arayüze düzenli bir şekilde yedirilmiş. Dolayısıyla aradığımız her fonksiyona kolayca ulaşırken, karmaşıklık namına herhangi bir sorunla karşılaşmıyoruz.

Uygulama PDF dosyalara ek olarak Word ve PowerPoint ile hazırlanmış olan dosyalara da uyum sağlıyor ve problemsizce açıyor. Box, email, iCloud ve benzeri servislere destek sunuyor olması sayesinde dosyalarımızı kaybetme riski olmadan kaydedebiliyoruz. Dosyalarımızı PDF veya RTF formatlarında kaydetme şansına da sahibiz.

Genel olarak başarılı bir kullanım deneyimi sunan LiquidText, sık sık PDF dosyalarıyla işlem yapan kullanıcıların denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR