MEB E-OKUL VBS 1.2.3 (ios)

MEB E-OKUL VBS

MEB E-OKUL VBS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    2,891

  • ÜRETİCİ

    T.C. Milli Eğitim Bakanlığı

MEB E-OKUL VBS, çocuklarınızın notlarını, sınavlarını ve devamsızlıklarını görebileceğiniz resmi ve ücretsiz iOS E-okul veli uygulaması.

MEB E-OKUL VBS, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan veliler için hazırlanan E-okul iOS uygulaması. Resmi ve ücretsiz olan uygulama sayesinde veliler çocuklarının okuldaki durumları hakkında neredeyse her şeyi öğrenebiliyor.

Eğer çocuğunuz örgün öğretimde okuyorsa ve okuldaki durumu velisi olarak merak ediyorsanız, MEB E-OKUL VBS uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirirek yüklemeniz durumunda merağınızı giderebilirsiniz.

Öğrencilerin notlarını, sınavlarını, devamsızlık durumunu, naki işlemlerini, yerleştirme bilgilerini, okul duruyularını ve hatta okuduğu kitapları bile görebildiğiniz uygulamanın tasarımı göze hitap etmese de, sunmuş olduğu veriler nedeniyle amaca yönelik kullanılması gereken uygulamalardan bir tanesi.

Bazı öğrencileri zor duruma sokan uygulama sayesinde ailesinden bazı bilgileri saklayan ya da yanlış şekilde söleyen öğrencilerin canını sıkabilir ama bu bile ailenize yalan söylememeniz gerektiğini öğrenmenize yardımcı olur.

Özellikle çocuklarının okul durumları ile çok fazla ilgilenen ailelerin çok severek kullanacağını düşündüğüm uygulama sayesinde siz de çocuğunuzun dersi olup olmadığını, sınavı ne zaman ve sınavından kaç aldı gibi bilgileri kolayca öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR