Moon Tours

Moon Tours
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moon Tours, Ay hakkında detaylı bilgiler içeren bir mobil uygulamadır

Moon Tours insanoğlunun Dünya'nın uydusu olan Ay ile ilgili edindiği bilgileri bir araya toplayan bir mobil Ay gezintisi uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Moon Tours uygulaması temel olarak kullanıcılara uzaya yolculuk etmeden Ay'ı turlama imkanı veriyor. Hatırlanacağı üzere insanoğlunun uzay macerası ilk olarak Ay ile başlamıştı. Bundan sonra diğer gezegenler yavaş yavaş keşfedilse de elimizde en çok Ay ile ilgili bilgi bulunmakta. Bu uygulama içerisinde bu bilgiler toplanıyor ve kullanıcılar sadece ceplerindeki mobil cihazları kullanarak Ay hakkında yeni şeyler öğrenebiliyorlar.

Moon Tours'da 2 boyutlu Ay yüzey haritaları bulunmakta. Bu haritalarda serbestçe gezinti yapabilirken krater yüzeylerine göz atabiliyorsunuz. Ayrıca Moon Tours Ay'ın mineral haritalarına yer veriyor, bu sayede detaylı analizler yapabiliniyor. Dokunmatik kontrolleri kullanarak 3 boyutlu haritalar üzerinde yakınlaştırma, uzaklaştırma, sağa veya sola kaydırma gibi hareketleri gerçekleştirebilirsiniz. Ay kraterleri içerisine göz atabilir, Ay üzerinde 2 nokta arasındaki mesafeyi hesaplayabilirsiniz.