My Beauty Spa: Stars and Stories 1.1.1 (ios)

My Beauty Spa: Stars and Stories

My Beauty Spa: Stars and Stories
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kuaför salonu açacağız.

Cherrypick Games imzası ile geliştirilen ve yayınlanan My Beauty Spa: Stars and Stories rol oyunları arasında yer alıyor.

Ücretsiz olarak mobil oyunculara sunulan My Beauty Spa: Stars and Stories iki farklı platformda oynanıyor. Türkçe dil seçeneğinin de yer aldığı mobil oyunda kendi kuaför salonumuzu işletmeye çalışacak ve bu alandaki yeteneklerimizi sergilemeye çalışacağız. Oyuncular hikaye odaklı bir yapı içerisinde kendilerine verilen arazi üzerinde salonlarını kuracak, bitkilerini yetiştirecek ve insanları mutlu etmeye çalışacaklar.

Kusursuz bir güzellik salonu yaratmaya çalışacağımız oyunda kendi ürünlerimizi toplayacak, üretecek ve güzellik salonumuz ile müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaya çalışacağız. Keyifli ve heyecan dolu bir hikaye eşliğinde ilerleyecek ve moda alanında ünlü bir işletme haline gelmeye çalışacağız. 4.2 gibi bir skor puanına sahip olan yapım, Türkçe dil desteği ile ülkemiz oyuncuları tarafından da oynamaya başlandı. Şuanda 100 bin oyuncu tarafından ilgiyle oynanan yapım, kitlesini artırmaya devam ediyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR