NBA 2K15

NBA 2K15
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NBA 2K15 ünlü basketbol oyunu serisinin son oyunudur

NBA 2K15, 2K Games tarafından geliştirilen ünlü basketbol oyunu serisi NBA 2K'nın son üyesidir.

İlk olarak bilgisayarlar ve oyun konsolları için yayınlanan NBA 2K15 aradan bir süre geçmesinin ardından iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'ler için de yayınlanarak oyuncuların beğenisine sunuldu. NBA 2K15, mobil basketbol oyunları arasında en detaylı yapıya sahip olan basketbol oyunu olmaya aday olan bir oyun. Gerçekçiliği ile öne çıkan NBA 2K15'te lisanlı NBA takımlarından birini seçerek 5'e 5 maçlara çıkabiliyorsunuz ve rakiplerinizle kıyasıya mücadele edebilirsiniz.

NBA 2K15'ın bilgisayar ve konsol versiyonlarındaki en başarılı yönlerinden biri olan MyCAREER modu NBA 2K15'in iOS versiyonunda da yer alıyor. Bu modda kendi oyuncunuzu yaratıyorsunuz ve yarattığınız oyuncuyu sıfırdan başlayarak adım adım geliştirmeye çalışıyorsunuz. Kariyeriniz boyunca başarılarınızla doğru orantılı olarak farklı takımlarla kontratlar imzalayabiliyorsunuz. Bu mod tam bir rol yapma oyunu yapısına sahip. Maçlara çıktıkça kazanacağınız puanlarla yarattığınız oyuncunun seçeceğiniz yeteneklerini geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca diğer takım arkadaşlarınızla, koçunuzla ve takım patronlarıyla yapacağınız diyaloglar, basın toplantılarında size yöneltilen sorular karşısında size verilen süre içerisinde cevap vermeniz gereKiyor. Vereceğiniz bu cevaplar kariyerinizin gidişatını direkt olarak etkiliyor. Böylece oyuncuya gerçek bir NBA oyuncusu olduğu havası yaşatılmakta.

NBA 2K15'in mobil versiyonunun grafikleri oldukça yüksek kaliteye sahip. Oyunun çıkış yapan ilk versiyonu yüksek kaliteli grafikleri nedeniyle performans problemleri yaşatabiliyor. Bunun yanında çeşitli hatalar ve oyundan atma problemleri de yaşanabilmekte. Eğer oyunu satın almayı düşünüyorsanız oyunun güncellemelerini takip etmenizi ve biraz sabırlı olmanızı tavsiye etmekteyiz.