Need for Speed No Limits 1.0.31 (ios)

Need for Speed No Limits

Need for Speed No Limits
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,042

  • Üretici

    Electronic Arts

Need for Speed No Limits güzel grafiklere sahip bir mobil yarış oyunudur

Need for Speed No Limits zengin bir içeriği güzel grafiklerle birleştirmeyi başaran kaliteli bir mobil yarış oyunu. ,

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Need for Speed No Limits, uzun yıllardır bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarımızda oynadığımız Need for Speed serisindeki yarış oyunlarının en sevilen özelliklerini yakalayarak bir mobil oyun içerisinde bir araya topluyor ve oyun severlere eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor. Need for Speed No Limits'te konu alınan yeraltı yarışlarında sokaklara çıkarak yarış kariyerimize başlıyoruz ve en hızlı yarışçı olmak için rakiplerimizi birer birer elemeye çalışıyoruz.

Need for Speed No Limits'te klasik sokak yarışlarında yüksek hızda yol alırken nitro kullanarak süper hızlara çıkabiliyoruz ve bu sırada dünyanın bulanıklaştığına tanık olabiliyoruz. Yüksek hız yapmamız elbet ki polisin dikkatini çekiyor ve polis araçları peşimize takılıyor. Polis kovalamacalarından kurtulmak için ise nitrolayıp rampalardan uçabiliyoruz. Drift yarışlarında ise yanlama yeteneklerimizi konuşturuyoruz.

Need for Speed No Limits'de binlerce araç modifiye seçeneğine yer veriliyor. Bu sayede kendi araç tasarımımızı ortaya koyabiliyoruz. Oyunun üstün kalite grafikleri bilgisayar ve konsol oyunlarını aratmıyor. Need for Speed No Limits mobil cihazların en başarılı yarış oyunlarından biri olmaya aday bir oyun. 

YORUMLAR