Places Near 1.2 (ios)

Places Near

1.2
Places Near
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Places Near, Foursquare benzeri mekan keşfetme uygulamasıdır.

Places Near (En Yakında), sürekli gezen, yeni mekanlar keşfetmeye bayılan kişilere yönelik hazırlanmış bir mobil uygulama. Hem Türkçe hem de İngilizce dil desteği sunan uygulama detaylı hazırlanmış filtreleme özelliği ile dikkat çekiyor.

Places Near, bulunduğunuz konumu tespit ederek, yakınınızdaki en popüler mekanları listeleyen, mekanlar hakkında detaylı bilgi sunan, mekan yorumlarını da bulabileceğiniz harika bir navigasyon uygulaması.

iPhone ve iPad’inizde kullanabileceğiniz mekan öneri uygulamasının listelediği mekanlar arasında restoranlar, kahve dükkanları, sinema ve tiyatrolar, alışveriş merkezleri, marketler, bankalar, petrol istasyonları, eğlence merkezleri, taksi durakları, oteller, ibadethaneler, hastaneler, eczaneler, karakollar ve tarihi / turistik mekanlar yer alıyor.

Modern ve kullanımı basit arayüz ile gelen Places Near’ın filtreleme özelliği de oldukça işinize yarayacak. Bu özellik sayesinde içerisinde bulunduğunuz saat içerisinde açık olan ve en çok ilgi gören mekanları tek dokunuşla bulabilir, gösterilecek mekan sayısını belirleyebilir, mekanların uzaklıklarını ayarlayabilir (100m yakınınızdaki, 5km uzaklığınızdaki mekanları görebilirsiniz.), mekanları uzaklığa göre, puana göre, beğenilere göre sıralayabilirsiniz.

YORUMLAR