Poker Arena

Poker Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir poker oyunudur.

Poker oyunu deyince ilk akla Zynga'nın oyunu geliyor. Fakat artık onu tahtından edebilecek başarıda bir poker oyunu daha var. Bence oynanabilirliği çok yüksek olan bu Texas Hold'em Poker oyunu ise My.com tarafından geliştirilmiş.

IOS cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir Texas Hold'em oyunu olan Poker Arena hem başlangıç oyuncularına hem de profesyonel Poker oyuncularına hitap ediyor. Texas Hold'em çeşidini bilmiyorsanız da bu oyun ile kolayca öğrenebilirsiniz.

Oyunun içinde gelen asistan size hangi kombinasyonların daha iyi olduğunu ve buna göre size gelen elin iyi olup olmadığını söyler. Siz de böylece oyunu oynayarak öğrenebilirsiniz. Bunun yanında profesyonellerin de oyunu severek oynayacağına inanıyorum.

Hem ücretsiz hem de Türkçe olması gibi artıları da olan oyunu aynı zamanda çevrimdışı tekli oyuncu olarak oynayabileceğiniz gibi çervimiçi olarak gerçek oyunculara karşı da oynama şansına sahipsiniz.

Yine haftalık turnuvalar, hediyeler, günlük bonuslar ve oyun içi sohbet de sizi bekleyen özellikler arasında. Eğer siz de düzgün bir poker oyunu arıyorsanız, Poker Arena'yı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR