Raunt Cep

Raunt Cep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Raunt Cep, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz üniversiteye nasıl hazırlanmalıyım temalı eğitim uygulamasıdır.

Raunt Cep, üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin çok hoşuna gidecek bir eğitim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye'de daha önce bir benzeri üretilmemiş olan uygulamaya, iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlar ve iPad tabletlerden ulaşılabiliyor. Öğrencilerin kişisel üniversiteye hazırlık asistanı olarakta niteleyebileceğimiz Raunt Cep'i dilerseniz biraz daha yakından irdeleyelim.

YGS ve LYS hazırlık sürecindeki öğrenciler genellikle çok stresli bir süreçten geçiyorlar. Raunt Cep'de bu süreci daha kolay geçirmenize imkan tanıyan bir uygulama olarak ön plana çıkıyor. Şimdilik büyük eksikleri olsa da ilerleyen dönemlerde çok daha iyi yerlere gelecek Raunt Cep'de, "Bugün Ne Çalışmalıyım?, Testlerim, Konu Anlatımları, Performansım, Tercih Listem, Mesajlar ve Takvim" bölümleri bulunuyor. Fakat bu bölümler tam oturmamış ve kullanıcılar şikayet etmekte çok haklılar. Hataların çok olduğunu ve kısa zamanda düzeltilmesini gerektiğini söylemem gerek. Diğer yandan düşünce olarak çok beğendiğimi de itiraf etmeliyim.

Eğer akıllı cihazınızda sınava hazırlık sürecinizi rahat takip edebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız, eksikleri olsa da Raunt Cep'i ücretsiz indirebilirsiniz. Ayrıca YGS-LYS Puan hesaplama fonksiyonunu da ücretsiz kullanabileceğinizi söylemeden geçmeyelim.

YORUMLAR