Ring Toss & World Tour 1.0 (ios)

Ring Toss & World Tour

1.0
Ring Toss & World Tour
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ring Toss & World Tour, iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen ve yalnızca ellerinizi kullanarak dünya turu atmanızın keyfini size sunan keyifli bir bulmaca oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlardan oynanabilen Ring Toss & World Tour mobil oyunu, zorlu bulmacaları çözerek avucunuzun içindeki mobil cihazla dünyayı gezebileceğiniz bir tür bulmaca oyunudur.

Ring Toss & World Tour mobil oyununda size Alice adında güzeller güzeli bir karakter eşlik edecek. Yani dünya turu yolculuğunuzda yalnız kalmayacaksınız. Ayrıca oyunda yer alan bulmacaları çözerek de yeni yerler keşfedebilecek ve oradan edindiğiniz yeni kostümlerle koleksiyonunuzu zenginleştirebileceksiniz.

Ring Toss & World Tour oyununda her bölüm için hazırlanan zorlu bulmacaları çözmek için alışılmışın aksine ekrana dokunarak değil cihazınızı hareket ettirerek ilerleme kaydedeceksiniz. Ring Toss & World Tour mobil oyununda sizi 300’den fazla bulmaca ve dünyanın ünlü yerleri bekliyor. Sıkılmadan oynayacağınız Ring Toss & World Tour mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR