Routina

Routina
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Routina uygulaması ile kendi yapılacaklar listemizi oluşturabiliyoruz.

Routina iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabilecğeimiz bir yapılacaklar listesi oluşturma ve takip etme uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamiyle ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde hayatımızda önem arz eden konuları pratik bir şekilde mobil cihazımız üzerinden takip edebiliyoruz.

Uygulamanın son derece kolay kullanılan bir arayüzü var. Yer alan fonksiyonlar sade ve anlaşılır tutulduğu için her yaştan kullanıcı tarafından rahatlıkla faydalanılabilir. Kira ödemeleri, ilaç alımları, alışverişler, fatura yatırmaları gibi görevleri Routina üzerinde toplayabilir ve bu sayede en ufak bir detayı dahi atlamadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Fotoğraf ve notları kombine edebilme özelliği Routina'nın kayda değer başka bir artısı. Notlarımıza fotoğraflar ekleyerek onları daha bilgilendirici kılma şansına sahibiz.

Routina'nın en iyi tarafı ise Dropbox bağlantı desteği sunması. Bu özellik sayesinde kayıt altında tuttuğunuz görevleri Dropbox hesabınız üzerinde depolayabilirsiniz. İnternet bağlantınız olduğu sürece kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz. Elbette tüm kayıtlarınız ciahzınızda yerel olarak da saklanıyor.

Günlük ve profesyonel yaşantınızda yapmanız gereken işleri detaylı bir şekilde takip edebilmenizi sağlayacak bir uygulama arıyorsanız Routina beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR