Royal Garden Tales-Match 3 Castle Decoration 0.7.5 (ios)

Royal Garden Tales-Match 3 Castle Decoration

Royal Garden Tales-Match 3 Castle Decoration
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yaratıcılığınızı kullanarak benzersiz tasarımlar yapabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Mobil oyun dünyasının bulmaca kategorisinde boy gösteren Royal Garden Tales-Match 3 Castle Decoration, eski bir kaleyi yeniden tasarlayarak dilediğiniz gibi dekore edebileceğiniz keyifli bir oyun olarak dikkat çekmektedir.

Etkileyici grafikleri ile sıkılmadan oynayabileceğiniz bu oyunda, sırlarla dolu yeni maceralar sizleri bekliyor. Kraliyet ailesinden miras kalan eski bir kale ile çıkacağınız bu yolculukta zorlu bölümler yer almaktadır. Kendi tasarım ve dekorasyon fikirleriniz ile kaleyi eski güzel günlerine getirmelisiniz.

Oyunda kaleyi ve etrafını süslemek için kullanabileceğiniz çiçek, ağaç, çalı ve daha birçok farklı dekorasyon malzemesi yer almaktadır. Ayrıca birbirinden zor ve bir o kadar da zevkli onlarca farklı bölüm bulunmaktadır. İçinizdeki tasarımcıyı çıkartarak olağanüstü bir bahçe tasarlayabilir ve daha çok para kazanabilirsiniz. 

Android ve İOS sürümleri ile her iki platformda da kolaylıkla oynayabileceğiniz Royal Garden Tales-Match 3 Castle Decoration, ücretsiz olarak sunulan oldukça keyifli bir oyun olarak dikkat çekmektedir. Sizlerde eski bir kaleyi devralarak sıra dışı tasarımlar yapabilir ve bol bol altın kazanabilirsiniz.

YORUMLAR