Android İçin En İyi Kule Savunma Oyunları

Diğer kategorilerle karşılaştırdığımızda biraz daha yeni bir tarihe sahip olan kule savunma oyunları, yine de çok kısa bir sürede popüler olmayı başardı. Eskiden atarilerde oynanan Rampart ile macerasına başlayan kule savunma oyunları daha sonra bilgisay

Android İçin En İyi Kule Savunma Oyunları

Diğer kategorilerle karşılaştırdığımızda biraz daha yeni bir tarihe sahip olan kule savunma oyunları,  yine de çok kısa bir sürede popüler olmayı başardı. Eskiden atarilerde oynanan Rampart ile macerasına başlayan kule savunma oyunları daha sonra bilgisayarlar için geliştirilen oyunlarla devam etti. Ardından web tabanlı oyunlar ve en sonunda da mobil cihazlar için pek çok kule savunma oyunu geliştirildi.

Mobil cihazlar için geliştirilen ve kule savunma oyunu dediğimizde ilk akla gelen sanırım Plants vs. Zombies olur. Uzunca bir süre liderliği elinden bırakmayan bu strateji ve kule savunma oyununun başarısını gören diğer firmalar da, benzer pek çok oyun tasarladı.

Şu anda da Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz pek çok kule savunma oyunu mevcut. Fakat bunların hepsini tek tek deneyerek en sevdiğiniz kule savunma oyununu bulmanız pek mümkün değil. O yüzden de biz Tamindir ekibi olarak sizler için en iyi ücretsiz kule savunma oyunlarını derledik.

YORUMLAR