Runbit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22

  • Üretici

    Anders Söderström

Runbit uygulamasını kullanarak iOS cihazlarınızdan kolayca yeni yerler keşfedebilir ve bunu sporla eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Runbit uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak kolayca, eğlenceli bir şekilde ve yeni yerler keşfederek spor yapabilmelerine olanak tanıyor ve böylece spordan hoşlanmayanların ilgisini biraz da olsa cezbedecektir. Hem kolay kullanılır bir yapıya sahip olan hem de işe yarar fonksiyonlar sunan uygulamanın ücretsiz olduğunu da belirtmek gerek.

Uygulamayı kullanırken direkt olarak çevrenizde bulunan ilginç mekanları harita üzerinde görebiliyor ve bu mekanlara giden yolları görebiliyorsunuz. Daha sonra isterseniz koşarak isterseniz başka araçlarla bu yerlere gitmeniz mümkün ancak uygulamanın spor amaçlı üretildiğini düşünürsek koşmanın daha mantıklı bir hale geldiğini söyleyebilirim.

Fakat Runbit'in konum belirleme ve GPS servislerinden faydalanması nedeniyle çok uzun süreler kullanımı maalesef pilinizin erken tükenmesine neden olabilir. Dolayısıyla uzun bir gününüz olacaksa uygulamayı çok uzun sürelerle açık tutmamanızı öneriyorum.

Ücretsiz sürümünde maalesef harita üzerinde sadece 4 adet konum bulunuyor ancak uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak tam sürüme de geçiş yapabiliyorsunuz. Apple Watch ile uyumlu bir şekilde çalışması sayesinde devamlı olarak iPhone'unuza bakmanıza da gerek kalmıyor.

Sporu biraz daha ilginç ve eğlenceli hale getirebilen uygulamanın pek çok kullanıcının ilgisini çekeceğine inanıyorum.

YORUMLAR