Seagate Media 2.7.2.2 (ios)

Seagate Media

Seagate Media
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Seagate Media, mobil cihazınızdan Seagate depolama cihazınızdaki dosyalara erişim izni veren ücretsiz bir uygulama.

Seagate Media, Seagate Wireless Plus, Seagate Central veya GoFlex Satellite depolama cihazı sahipleri için geliştirilmiş ücretsiz bir uygulama olup, kullanıcıya mobil cihazınızdan depolama cihazlarına kolay erişim izni vermektedir.

Yukarıda belirttiğim Seagate depolama cihazlarından birine sahipseniz Seagate Media uygulamasını kesinlikle yüklemeniz gerektiğini söyleyebilirim. iPhone veya iPad’inize yükleyebileceğiniz uygulama sayesinde Seagate depolama cihazlarınızdaki resim, video, müzik arşivinize ve çok önemli dokümanlarınıza nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz. En güzel yanı da evinizde iseniz veya çevrenizde kullanılabilir bir kablosuz ağ varsa internetle uğraşmadan Seagate depolama cihazınıza direkt olarak bağlanabiliyor olmanız.

Seagate Media uygulaması, sadece dosyalarınıza uzaktan erişme kolaylığı sunmuyor; yüksek kalitede video ve müzik dosyalarınızı kendi oynatıcısı üzerinden açabiliyor. Bu da iPhone ve iPad’inizde normalde açamayacağınız dosyaları Seagate Media ile rahatlıkla açabiliyorsunuz anlamına geliyor. Bunun dışında mobil cihazınızla çektiğiniz harika fotoğraf ve videoları depolama cihazınıza aktarmak için de bu uygulamayı kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR