Yeni Uygulama Ve Oyun Keşfetmek İçin Android Uygulamaları

Şu anda Android uygulama marketinde 1 milyondan fazla uygulama olduğunu biliyor muydunuz? Peki bu karmaşa içinden aradığınız, size hitap eden ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan uygulamaları nasıl buluyorsunuz? Google Play'in kendi öneri sistemi ve e

Yeni Uygulama Ve Oyun Keşfetmek İçin Android Uygulamaları

Şu anda Android uygulama marketinde 1 milyondan fazla uygulama olduğunu biliyor muydunuz? Peki bu karmaşa içinden aradığınız, size hitap eden ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan uygulamaları nasıl buluyorsunuz? Google Play'in kendi öneri sistemi ve en çok indirilenler listeleri olsa da bu bazen yeterli gelmeyebiliyor. Tabi benzer uygulamaları indirip denemek de seçenekler arasında fakat bu da boşu boşuna zaman kaybı oluyor.

Fakat artık sadece bu amaçla tasarlanmış özel uygulamalar bulunmakta. Bu uygulamaların amacı özel olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan uygulamaları bulmak ve getirmek. Bunu da detaylı öneri sistemleriyle yapıyorlar. Ayrıca sadece uygulama değil, yeni bir oyun oynamak istediğinizde fakat ilginizi çeken bir oyun bulamadığınızda da kullanabileceğiniz bu uygulamalar ile zaman kazanabilirsiniz.

Biz de bugün sizler için bu tarz uygulamaları derledik. Eğer siz de yeni uygulamalar keşfetme peşindeyseniz fakat buna olabildiğince az vakit ayırmak istiyorsanız, listemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

AppBrain App Market

Android cihazlarınızda kullanmak için yeni uygulamalar ve oyunlar keşfetmek istiyorsanız kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi AppBrain. Gayet geniş kapsamlı olan bu uygulamanın özellikleri de kullanışlı.

Uygulama yaptığınız aramalara ve indirdiğiniz uygulamalara göre size önerilerde bulunuyor. Ayrıca en çok indirilenler bölümü de bulunan uygulamanın detaylı arama özelliği ile istediğinizi kolayca bulabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya entegrasyonuyla arkadaşlarınızı takip edip onların indirdikleri uygulamaları görebilir, beğendiğiniz uygulamaları paylaşabilir, güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Appreciate

Appreciate uygulaması da yeni uygulamalar keşfetmek istediğinizde daha önce indirdiğiniz uygulamalara göre size önerilerde bulunan çok kullanışlı bir uygulama. Hoş bir arayüze sahip olan uygulamada pek çok kategori bulunmakta.

Uygulamanın sosyal entegrasyonu ile arkadaşlarınızı ekleyebilir, onların listelerini takip edebilir ya da favori uygulamalarınızı paylaşabilirsiniz. Facebook hesabınızla giriş yapabileceğiniz gibi yeni bir hesap da açabilirsiniz.

Uygulamanın en iyi özelliklerinden bir tanesi liste yapabilme özelliği, bu sayede istediğiniz bütün uygulamaları tek bir dokunuşla aynı anda indirebiliyorsunuz.

AppsZoom

Orijinali uygulama incelemeleri yapan bir websitesi olan AppsZoom artık Android uygulamasına da sahip. Bu uygulama ile binlerce uygulama içinden size hitap edeni kolayca bulabilir, bunların incelemelerini okuyabilirsiniz.

AppsZoom'da pek çok uygulamanın incelemesi uzman editörler tarafından yapılır, böylece kararınızı daha iyi verebilirsiniz. Yine en çok indirilen uygulamaları ve indirimdeki uygulamaları görebilirsiniz.

Kullanıcıların yaptıkları yorum ve değerlendirmeleri görebilir, kendi listenizi oluşturabilir ya da diğer kullanıcıların yaptıkları listelere göz atabilirsiniz.

Best Apps Market

Best Apps Market, Android cihazlarınızda yeni uygulamalar keşfetmek için kullanabileceğiniz uygulamaların en iyilerinden bir tanesi diyebilirim, çok kapsamlı ve çok fazla özelliğe sahip bir uygulama.

Bu uygulama ile en yeni ve en iyi uygulama ve oyunları keşfedebilirsiniz. Uygulama kullandığı özel algoritma ile sizin beğeni ve tercihlerinizi tespit edip size ona göre önerilerde bulunuyor.

Uygulama günlük olarak güncellendiği gibi içerisinde en iyi uygulamalar listesi, en iyi oyunlar listesi, 100'den fazla kategori bulunduruyor. Yine filtreleyerek arama özelliği, favori uygulamalarınızdan liste yapma özelliği gibi pek çok element de uygulamada sizi bekliyor.

DappWall

Bir diğer uygulama keşfetme uygulaması olan DappWall ile marketteki binlerce seçenek arasından istediğinizi kolayca bulabileceksiniz. DappWall'ın en önemli özelliği sürekli belli sayıda uygulama sunması ve sürekli olarak yenilenmesidir. Bu sayede uygulama denizinde kaybolmanızı engeller.

Uygulama üzerinde en yenilerden en popülerlere pek çok kategori bulunmakta  ve istediklerinizi kendi listenizi yaratıp ekleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın bir diğer önemli özelliği ise oyunlaştırılmış olmasıdır. Uygulamayı kullanırken rozetler kazanabilecek, deneyim puanları kazanabilecek ve level atlayacaksınız. Böylece de keşif yapmayı eğlenceli hale getirebileceksiniz.

Hooked

Hooked, Android cihazlarınızda bulabileceğiniz en iyi ücretli ve ücretsiz oyunları keşfedebilmeniz için tasarlanmış bir diğer uygulamadır.

Hooked, kullandığı özel algoritması sayesinde kişiselleştirilmiş öneriler sunar. Bunun dışında popüler oyunların grafiklerini görebilir, indirdiğiniz bütün oyunlara erişip onları buradan yönetebilirsiniz.

Oynadığınız oyunların istatistiklerini tutarak önerilerini bu şekilde kişiselleştiren uygulama günlük olarak farklı önerilerde bulunur. Yine arkadaşlarınızın oynadığı oyunları ve yaptıkları değerlendirmeleri görebilirsiniz.

Hubbl

Yeni uygulamalar ve oyunlar keşfetmek için kullanabileceğiniz uygulamalardan biri de Hubbl. Diğerlerine kıyasla daha yeni bir uygulama olan Hubbl ile aradığınız uygulamaları çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Hubbl indirdiğiniz ve sahip olduğunuz uygulamalara dayanarak size önerilerde bulunur. Ayrıca yine hem arkadaşlarınızın hem de diğer kullanıcıların tavsiyelerini de baz alarak çalışan bir platform diyebiliriz.

Uygulama ile en son çıkan uygulama ve oyunları görebilir, en son güncellemelere göz atabilir, oyunlarla ilgili ipuçlarına bakabilir ve geniş uygulama incelemelerini okuyabilirsiniz.

Playboard

Android cihazınızı en üst seviyede ve en etkili şekilde kullanmak istiyorsanız, işinize yarayacak bütün uygulamalara sahip olmanız gerekir. Playboard da size bu konuda yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış bir uygulama.

En son çıkan oyun ve uygulamaları görebileceğiniz uygulamada pek çok kategori bulunmakta. Siz de beğendiğiniz kategorileri seçiyor ve akışınıza ekliyorsunuz. Örneğin oyunlar arasından RPG seviyorsanız bu kategoriyi ekleyebiliyorsunuz.

Kullanışlı bir arayüzüne sahip olan uygulamanın tek eksi yönü çok fazla inceleme bulunmaması. Detaylı bilgi vermeden direk Google Play Store'a yönlendirmesi bazıları için iyi bir özellik olsa da bazıları için olmayabilir.

Tablet Market

Adından da anlaşılacağı üzere Android tabletlerinizde kullanmak için uygulama veya oyun arıyorsanız işinize yarayacak bir uygulama da Tablet Market. Uygulamayı Honeycomb, ICS, Jelly Bean ve Kit Kat Tabletlerde kullanabiliyorsunuz.

Tabletler için çıkan en son uygulama ve oyunları bu uygulama aracılığıyla keşfedebilir, size önerilenler arasından beğendiklerinizi seçip kullanabilirsiniz.

Ücretsiz versiyonunda reklam bulunan uygulamanın Pro versiyonunu satın alıp reklamları kaldırma şansına da sahipsiniz.

UP Türkçe Market

Bu uygulama da Android cihazlarınızda yeni uygulamalar keşfetmek için kullanmanız üzere tasarlanmış Türk yapımı bir uygulama. Tamamen ücretsiz ve Türkçe olan uygulama ile aradığınız uygulama ve oyunları kolayca bulabilirsiniz.

Bu uygulamanın en önemli özelliği Türkçe dil desteği olan uygulamalar ve Türk yapımı uygulamalar için ayrı alan bulunması diyebiliriz.

Yine bu uygulamada pek çok uygulama ve oyunun detaylı incelemeleri ile videolarını bulabilir, böylece Android cihazınızı zenginleştirebilirsiniz.

YORUMLAR