Şekerbank 5.1.0 (ios)

Şekerbank

Şekerbank
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    294

  • Üretici

    Şekerbank

Şekerbank, hem bireysel hem de kurumsal müşteriler kullanabildiği, güvenli, hızlı ve basit bankacılık uygulamasıdır.

Şekerbank, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerin yararlanabileceği basit kullanımlı, hızlı ve güvenli mobil bankacılık uygulamasıdır. iPhone uygulamasını yükleyerek bankacılık işlemlerinizi zahmetsizce ve güvenlik endişesi duymadan gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank’ın iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırladığı güvenli bankacılık uygulaması ile tek dokunuşla Mobil Şube’ye giriş yapabilirsiniz. Müşteri numaranızı veya TC Kimlik numaranızı kullanabilirsiniz. Her defasında aynı bilgileri girmek istemiyorsanız “Beni hatırla” butonuna bir kere dokunmanız yeterli. Mobil Şube’ye giriş yaparken ekstra güvenlik için Mobil Şifre bölümünden alacağınız tek kullanımlık şifrenizi kullanabilirsiniz. SMS bankacılığı bölümünden vadeli ve vadesiz hesaplarınızı inceleyebilir, kredi kartınıza ait borç, taksit, limit bilgilerini sorgulayabilir, bireysel kredi ve kart başvurusunda bulunabilir, güncel kampanyaları inceleyebilirsiniz. Yakınınızdaki ATM ve Şube’lerin yerini de öğrenebilirsiniz.

Şekerbank, Mobil Şube, Mobil Şifre, ATM ve Şube, SMS Bankacılığı olmak üzere 4 bölüme ayrılmaktadır. Basit arayüz tüm işlemlere tek dokunuşla erişme kolaylığı sunmaktadır. Güvenliğe dair bilgilendirici mesajlar da içeren Şekerbank bankacılık uygulaması, kendisini sürekli olarak yenileyen mobil bankacılık uygulamaları arasında.

YORUMLAR